polowanie na kaczki

Polowanie z zasiadki czy podchodu? Test Twoich preferencji

Wachlarz możliwości w łowiectwie to piękno naszej pasji. Polowania indywidualne, zbiorowe, na zwierzynę grubą, drobną, pióro. Wszechstronność psów myśliwskich. Łowy z ptakami. I wreszcie nieprzewidywalna natura rzucająca nam wyzwania i ukazująca nowe okoliczności. Do wyboru mamy również sposób polowania: z zasiadki lub z podchodu. Myśliwi mają różne preferencje. Jakie są Twoje? Zrób, krótki test i poznaj czy bliżej Ci do polowania z podchodu czy z zasiadki?


Sprawdź czy bliżej Ci do polowania z zasiadki czy polowania z podchodu?

Jaki jest Twój wynik? Czy rezultat pokrywa się z Twoimi obecnymi przyzwyczajeniami co do sposobu polowania? Dodaj komentarz!

Opt In Image
Otrzymuj najnowsze wpisy na maila!
Poszerzaj swoją łowiecką wiedzę. Otrzymuj maile z najnowszymi wpisami na blogu myśliwskim.

Autor: 

Najwięcej inspiracji znajduję na polowaniu. Kontakt z naturą i przebywanie w samotności sprzyja powstawaniu nowych pomysłów. Dzielę się nimi na tym blogu myśliwskim. Jestem współzałożycielem dziennika łowieckiego Moje Łowy jak również Elektronicznej Książki Polowań. Moim celem jest tworzenie rozwiązań dla łowiectwa, które nie tylko dadzą nam jeszcze więcej przyjemności z polowań, ale również wprowadzą świeży powiew do naszej pasji.
Poluję w kole łowieckim "Piżmak" w Niwiskach. Pasję łowiecką zaszczepili we mnie przyjaciele.
Do zobaczenia w kniei i Darz Bór!

    Sprawdź moje kanały:
  • facebook
  • googleplus

Zostaw odpowiedź.

Możesz użyć następujących atrybutów HTML: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>