elektroniczna ksiazka polowan

Elektroniczna Książka Polowań teraz również w oparciu o mapę koła łowieckiego

Wczoraj na „Marszu Niepodległości” kulturalna młodzież walczyła z policją, a my intensywnie pracowaliśmy nad kolejnym ułatwieniem dla naszych kolegów myśliwych. Prace nad mapą w Elektronicznej Książce Polowań dzisiaj dobiegły końca. Teraz myśliwi mają możliwość przeglądania map kół łowieckich podzielonych na rewiry, które są odpowiednio oznaczone na zielono jako wolne oraz na czerwono jako zajęte. Wpisu na polowanie w ewidencji można również dokonać po kliknięciu na dany rewir.

Mapy swoich kół łowieckich, administratorzy książki polowań, mogą skopiować z dowolnego profilu członka koła, który wcześniej stworzył mapę na portalu łowieckim MojeLowy.pl.

Mapy kół łowieckich w oparciu o mapy Geoportal

Kolejna świetna wiadomość dla użytkowników portalu MojeLowy.pl – teraz możecie tworzyć mapy swoich łowisk w oparciu o jeszcze dokładniejsze zdjęcia satelitarne Geoportal. Mapy można wybrać w prawym górnym rogu, w menu wyboru warstwy. Zachęcamy do sprawdzenia czy Wasze obecne mapy łowisk zyskały na jakości!
Zapraszamy do testów map Geoportal oraz map w Elektronicznej Książce Polowań!

Autor: 

Najwięcej inspiracji znajduję na polowaniu. Kontakt z naturą i przebywanie w samotności sprzyja powstawaniu nowych pomysłów. Dzielę się nimi na tym blogu myśliwskim. Jestem współzałożycielem dziennika łowieckiego Moje Łowy jak również Elektronicznej Książki Polowań. Moim celem jest tworzenie rozwiązań dla łowiectwa, które nie tylko dadzą nam jeszcze więcej przyjemności z polowań, ale również wprowadzą świeży powiew do naszej pasji.
Poluję w kole łowieckim "Piżmak" w Niwiskach. Pasję łowiecką zaszczepili we mnie przyjaciele.
Do zobaczenia w kniei i Darz Bór!

    Sprawdź moje kanały:
  • facebook
  • googleplus

Zostaw odpowiedź.

Możesz użyć następujących atrybutów HTML: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>