lowiecka wiosna

Wiosna!!! Rzucam wszystko!

Już lepszej pogody na początek wiosny nie mogliśmy sobie wymarzyć! Wypowiadam się w imieniu ‚Zachodu’ :) Nie wiem jaka pogoda jest na wschodzie Polski, ale jak u Was pada i smutno to zachód pozdrawia i  zaprasza! Słonko przygrzało i chce się żyć. Jako myśliwy musisz to jakoś dzisiaj wykorzystać. Dzisiaj również obchodzimy dzień wagarowicza. Może warto zatem zapakować sztucer i wyruszyć na zieloną trawkę do knieji? W dzisiejszym poście będzie zatem duuuuużo pozytywów i parę ciekawostek o nas. Jedziemy z tym koksem.

 

lowiecka wiosnaŁowiecka wiosna

Wypadałoby rzucić wszystko i wybrać się do łowiska. Niestety/Stety, ale nasza Elektroniczna Książka Polowań cieszy się sporym zainteresowaniem i właściwie cały czas wiszę na telefonie. Na szczęście, przez okno wpada słońce i można poczuć uderzenie dobrego, wiosennego nastawienia. Znalazł się oczywiście czas, aby wrzucić dla Was post z wiosennymi pozdrowieniami. Zastanawiam się teraz co się dzieje w łowisku. Na pewno wystartowały już plony i dziczki z większą ochotą wyruszają na pola. Rzucam okiem na mapę swojego łowiska i zastanawiam się, które poletka sprawdziłyby się dzisiaj na polowaniu… W aktualnościach na portalu widzę, że koledzy ostatnio słabo polują. Ciekawe czy przesilenie wiosenne, czy po prostu w łowisku mało ruchu zwierzyny. Właśnie dzwoni Skype, kolega Piotrek jedzie dzisiaj na polowanie i zaprasza. Wczoraj postawił stojak i dzisiaj planuje wybudować drugi. Dobrze wiem gdzie – podobno jest ogromna waga dzicza na pole kukurydzy znajdujące się na terenie sąsiedniego koła łowieckiego. Podobno jest tak wychodzona, że tylko gwizdy wystają znad ziemi :) Z dużą chęcią zweryfikowałbym to. Niestety, ale od łowiska dzieli mnie teraz jakieś 250km zatem na polowanie mogę liczyć dopiero na weekend… :( Jak się na coś długo czeka to przynajmniej lepiej to smakuje!

Rzucam ten cały blog myśliwski?faktoid

Temat dzisiejszego posta jest dość szalony, ale spokojnie… niczego nie rzucam. To była taka wiadomość niczym główny news na Wirtualnej Polsce, albo informacja z pierwszej strony Fakt…

Dosyć się wciągnąłem w pisanie postów. Nie jest to proste zajęcie, bo muszę utrzymywać Waszą stałą ciekawość i zainteresowanie na dość godnym poziomie. To jest tym bardziej trudne jeżeli posty dodaję prawie codziennie. Na pewno miło mi będzie jak podpowiesz w komentarzu o czym tak naprawdę chcesz czytać? Trochę z jajem (to lubię) czy może dobre rady wyszperane w internetach? Innymi słowy: heheszki czy profeski? :)

Zdradzę Ci teraz nasze największe tajemnice – startujemy w konkursie organizowanym przez PZŁ „Myśliwi w sieci” oraz wystawiamy się na targach EXPOHunting w Sosnowcu. Jak widzicie dopiero się rozpędzamy i zapewniam, że jak się rozkręcimy to będzie o tym wiedział cały świat :) Szykuje się parę nowych myśliwskich rozwiązań i rozszerzeń naszego serwisu łowieckiego. To mnie cieszy najbardziej, bo wszystko robimy dla Ciebie. Myśliwego, który zdaje sobie sprawę, że otaczający nas świat rozwija się w zawrotnym tempie i szkoda, aby nasza pasja łowiecka zostawała gdzieś w tyle. Nad tym mocno pracujemy i mamy bańki pełne pomysłów. Jeszcze raz podkreślam, to wszystko jest dla Was i cieszy nas to MEGA jak dostajemy maile o treści „Serdeczne dzięki za wspaniałe wiadomości na miarę czasów, które powinny mieć zielone światło. Ja jestem na tak. Darz Bór” ~Franciszek. To daje nam kopa. Dlatego komentujcie, piszcie, podpowiadajcie, a wspólnie zbudujemy przydatne narzędzia i na pewno poprawimy wizerunek myśliwych.

Jaraj się życiem

Czymkolwiek się zajmujesz, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz – DZIAŁAJ i JARAJ SIĘ ŻYCIEM! Przyszła wiosna, poluj, myśl i powoli rozwiązuj swoje problemy. To mój mały przekaz.

Niech czas znowu płynie wolniej…

Jeszcze będziemy na pewno pisać o targach, które odbędą się za 2 tygodnie, ale już teraz możesz zaplanować odwiedziny naszego stanowiska. Z dużą chęcią pogadamy. O łowiectwie, o wiośnie, o dziewczynach (a te będą na naszym stanowisku jedną z lepszych atrakcji – GWARANTUJĘ! [oczywiście zaraz koło naszej Elektronicznej Książki Polowań;) ]) no i możemy sobie poopowiadać o niesamowitych wspomnieniach z knieji i właściwie o czym tylko chcesz!

Do zobaczenia. Połamania dzisiaj w knieji.

PS. Jeszcze apropo dziewczyn, które będą nas wspierać na targach… aghrrrrr przesłałbym Wam zdjęcia, ale nie wiem czy mi wypada 😀

Autor: 

Najwięcej inspiracji znajduję na polowaniu. Kontakt z naturą i przebywanie w samotności sprzyja powstawaniu nowych pomysłów. Dzielę się nimi na tym blogu myśliwskim. Jestem współzałożycielem dziennika łowieckiego Moje Łowy jak również Elektronicznej Książki Polowań. Moim celem jest tworzenie rozwiązań dla łowiectwa, które nie tylko dadzą nam jeszcze więcej przyjemności z polowań, ale również wprowadzą świeży powiew do naszej pasji.
Poluję w kole łowieckim "Piżmak" w Niwiskach. Pasję łowiecką zaszczepili we mnie przyjaciele.
Do zobaczenia w kniei i Darz Bór!

  Sprawdź moje kanały:
 • facebook
 • googleplus

3 komentarzy do Wiosna!!! Rzucam wszystko!

 • Dajrota  mówi:

  Przylezę na pewno – pogapić się na dziewczyny 😀
  Może sobie kiedyś zrobimy jakieś polowanie blogerów? Babcię Anię byśmy porwali z Zadupia, spakowali wałówę i wór naboi i poszaleli po kniei? 😉

  • Wojciech Smykowski  mówi:

   Ha! :) świetny pomysł , w 3 osoby można już poszaleć :) Ustalimy wszystko na targach – zapraszamy na kawkę 😉

 • Piter  mówi:

  Pisz z jajem i dystansem do nas i naszej pasji. Betonów i oburzonych na świat i system mamy na pęczki. DB

Zostaw odpowiedź.

Możesz użyć następujących atrybutów HTML: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>