wilki w soczi

Wilki w wiosce olimpijskiej w Soczi?

Amerykańska saneczkarka Kate Hansen udostępniła na YouTube nagrany przez siebie film ukazujący wilka lub hybrydę psa i wilka wędrującego po korytarzach hotelu, w którym przebywają olimpijczycy. Problemy w Soczi jak chociażby słynne podwójne toalety czy zółta woda w kranach to jeden z olimpijskich hitów. Jak widać nie zabrakło również problemów około łowieckich.

http://sharing.thedenverchannel.com/sharewrtv/photo/2014/02/07/sochi-problems_1391764815275_2416309_ver1.0_320_240.jpg

Zszokowana saneczkarka na swoim Tweeterze pisze “”Wolf in my hall?!? #SochiProblems #SochiFail” oraz umieszcza taki oto film na YouTube.

Nie jestem przekonany czy to jest wilk, pies czy może hybryda, ale nie zmienia to faktu, że swobodne chodzenie zwierza po hotelach wioski olimpijskiej jest dość podejrzane. Chyba zaprzęgi psie nie startują?

Wilki w Polsce stają się również coraz większym problemem w naszych łowiskach. Czy spotkałeś już w swoim łowisku watahę?

Autor: 

Najwięcej inspiracji znajduję na polowaniu. Kontakt z naturą i przebywanie w samotności sprzyja powstawaniu nowych pomysłów. Dzielę się nimi na tym blogu myśliwskim. Jestem współzałożycielem dziennika łowieckiego Moje Łowy jak również Elektronicznej Książki Polowań. Moim celem jest tworzenie rozwiązań dla łowiectwa, które nie tylko dadzą nam jeszcze więcej przyjemności z polowań, ale również wprowadzą świeży powiew do naszej pasji.
Poluję w kole łowieckim "Piżmak" w Niwiskach. Pasję łowiecką zaszczepili we mnie przyjaciele.
Do zobaczenia w kniei i Darz Bór!

    Sprawdź moje kanały:
  • facebook
  • googleplus

Zostaw odpowiedź.

Możesz użyć następujących atrybutów HTML: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>