Serwis łowiecki rusza

Jesteśmy już po beta-testach. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do ulepszenia naszego serwisu i poprawienia funkcjonalności. Udało Wam się zajrzeć w każdą lukę w serwisie, a pewnych błędów po prostu nie bylibyśmy w stanie odnaleźć bez Waszej pomocy. Dzięki wielkie!

Serwis jest już dostępny dla wszystkich i może to odpowiedni moment, żebyśmy przedstawili Wam nasze plany na przyszłość.

Jak już wspominaliśmy wcześniej, chcemy naszą łowiecką pasję rozwijać razem z Wami. Moje Łowy ma stać się ważnym narzędziem do analizy Waszych polowań. Portal jest oparty na wspomnieniach i analizach odbytych łowów, a do tego są potrzebni ludzie z pasją, czyli Wy. Portal Moje Łowy chcemy nieustanie udoskonalać, dlatego poprzez forum możecie dzielić się swoimi sugestiami.

Niestety, tworzenie nowych modułów czy udoskonalanie już istniejących kosztuje nas dużo pracy. Dlatego zadecydowaliśmy udostępnić Wam dwa rodzaje kont – darmowe oraz premium.

W darmowym koncie użytkownicy będą wciąż mieli dostęp do map swoich łowisk, aktualności, przeglądania map kolegów, podstawowych statystyk no i oczywiście szczegółowej prognozy pogody i faz księżyca. Użytkownicy kont Premium, oprócz tego, będą mieli dostęp do kalendarza swoich polowań, historii łowów swoich jak i kolegów, swoich szczegółowych statystyk, statystyk kolegów oraz portalowych, dostęp do modułów ‘Wspomnienia’ oraz ‘Pokój z trofeami, Szafka na broń, Koledzy i Zegar myśliwski’.

Ceny jakie ustaliliśmy za dostęp do funkcjonalności Premium kształtują się następująco: 6,60 zł/msc przy abonamencie na 12 miesięcy; 7,90 zł/msc przy abonamencie na 6 miesięcy oraz 9,90 zł/msc przy abonamencie na 3 miesiące.

Uważamy, że ten model jest najrozsądniejszym rozwiązaniem. Nie chcieliśmy opierać naszej strategii finansowej na umieszczaniu reklam w serwisie. Chcemy, aby Moje Łowy było dla Was przyjemnym miejscem do powracania wspomnieniami, analizowania leśnych przygód i dzielenia się emocjami z kolegami. Uważamy, że reklamy tylko przeszkadzałyby Wam w zabawie. Jedynym miejscem, gdzie możecie się dowiedzieć z kim współpracujemy i dzielimy się doświadczeniami jest baner ‘Nasi partnerzy’, pod filmem na stronie głównej.

Jakie mamy plany na przyszłość?

– Przede wszystkim tworzyć portal dla Was i mieć na względzie Wasze uwagi.

– Chcemy podzielić się naszą pasją z myśliwymi z innych krajów europejskich, dlatego chcemy uruchomić portal Moje Łowy w różnych językach.

– Aby ułatwić Wam korzystanie z serwisu będziemy dążyć do stworzenia aplikacji mobilnej, żebyście mogli dzielić się z kolegami po lufie jeszcze szybciej.

To na razie kawałek naszych planów, którymi możemy się z Wami podzielić i nie ukrywamy, że mamy w zanadrzu jeszcze parę fajnych pomysłów…

 

Darz Bór!

Autor: 

Najwięcej inspiracji znajduję na polowaniu. Kontakt z naturą i przebywanie w samotności sprzyja powstawaniu nowych pomysłów. Dzielę się nimi na tym blogu myśliwskim. Jestem współzałożycielem dziennika łowieckiego Moje Łowy jak również Elektronicznej Książki Polowań. Moim celem jest tworzenie rozwiązań dla łowiectwa, które nie tylko dadzą nam jeszcze więcej przyjemności z polowań, ale również wprowadzą świeży powiew do naszej pasji.
Poluję w kole łowieckim "Piżmak" w Niwiskach. Pasję łowiecką zaszczepili we mnie przyjaciele.
Do zobaczenia w kniei i Darz Bór!

    Sprawdź moje kanały:
  • facebook
  • googleplus

Zostaw odpowiedź.

Możesz użyć następujących atrybutów HTML: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>