rękawiczki do smartfona

Rękawiczka do smartfona – zrób ją sam

Wprawdzie zima już chyba do nas nie wróci, ale warto zaopatrzyć się nawet już na przyszły sezon w rękawiczki, dzięki którym można obsługiwać ekrany dotykowe. Zrób sam w prosty sposób rękawiczkę do obsługi smartfona. Patent przyda Ci się nie tylko w rękawicach na polowanie, ale również w Twoich zimowych rękawiczkach na co dzień, czy tak jak w moim przypadku, do rękawiczek do biegania. Niezależnie od tego jakie masz rękawiczki, nie musisz wymieniać swoich ulubionych na specjalistyczne do smartfona. Parę przeciągnięć specjalną nitką i gotowe. W końcu nie trzeba ściągać rękawiczek zębami, trzymając w międzyczasie dzwoniącego smartfona w jednej dłoni. Znasz ten ból? Oto rozwiązanie.

Do rękawiczki do smartfona potrzebujesz nici przewodzącej

Nić możesz zakupić przez internet. Ja swoją kupiłem w sklepie Nettigo. Szpulka nici przewodzącej 9m kosztuje 13zl + koszty przesyłki. Tobie potrzebne jest zaledwie 40 cm… Dlatego mam dla Ciebie niespodziankę! Nie musisz kupować całej szpulki. Dla pierwszych 12 osób mam do rozdania po 40 cm nitki. Sprawdźcie na końcu jak się ze mną skontaktować. Wyślę za darmo :)

nić przewodząca

Przyszywamy nitkę na palcu wskazującym rękawiczki

Możesz również nitkę doszyć do kciuka jeżeli tak Ci łatwiej przesuwać okienka w smartfonie. Pamiętaj, żeby przeszyć nić na wylot materiału rękawiczki. Cały myk polega na tym, że nić musi łączyć ekran Twojego smartfona ze skórą palca. Ja nić przyszyłem dosyć niechlujnie, bo stawiam na działanie, nie wygląd :) Parę ciachnięć w pionie i poziomie. Ku mojemu zaskoczeniu nić przewodzi bardzo dobrze i nie musiałem dokładać nitki.

rękawica do smartfona

Rękawiczka do smartfona gotowa w parę minut

I tak w prosty sposób możesz sam zrobić świetnie działającą rękawicę do smartfona w przeciągu paru przeciągnięć nitką. Raczej się nie opłaca wydawać dodatkowych pieniędzy na specjalne rękawiczki do smartfona sprzedawane w internecie. Zresztą na to, żeby sprzedawać rękawice myśliwskie do smartfona jeszcze nikt nie wpadł. Stare dobre rękawiczki możesz z łatwością unowocześnić.

Bardzo ważna sprawa: ja wiem, że czasem na polowaniu jest kompletna cisza, zasiadłeś dużo wcześniej i wiesz, że zwierzyna na razie nie wykonuje ruchów. Masz przynajmniej pół godziny, aby poszaleć na Facebook-u. Odradzam! Właśnie po to jesteś w lesie, aby się od wszystkiego odciąć, zresetować! Wykorzystuj rękawice do smartfona tylko, żeby przedzwonić do kolegów po udanym strzale i ewentualnie możesz na początku polowania rzucić okiem na swój dziennik łowiecki albo na wpisy na moim blogu myśliwskim :).

rękawiczka do smartfona

Tak jak obiecywałem wcześniej, do 12 pierwszych osób wyślę 40cm nitki za darmo! Polubcie ten post i dowiedzcie się jak dostać nić przewodzącą do rękawiczki do smartfona!

Pozdrawiam
Wojtek

Autor: 

Najwięcej inspiracji znajduję na polowaniu. Kontakt z naturą i przebywanie w samotności sprzyja powstawaniu nowych pomysłów. Dzielę się nimi na tym blogu myśliwskim. Jestem współzałożycielem dziennika łowieckiego Moje Łowy jak również Elektronicznej Książki Polowań. Moim celem jest tworzenie rozwiązań dla łowiectwa, które nie tylko dadzą nam jeszcze więcej przyjemności z polowań, ale również wprowadzą świeży powiew do naszej pasji.
Poluję w kole łowieckim "Piżmak" w Niwiskach. Pasję łowiecką zaszczepili we mnie przyjaciele.
Do zobaczenia w kniei i Darz Bór!

    Sprawdź moje kanały:
  • facebook
  • googleplus

Zostaw odpowiedź.

Możesz użyć następujących atrybutów HTML: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>