zdjecia

Piękne zdjęcia kobiet ze zwierzętami

Katerina Plotnikova, moskiewska fotografka, zrobiła przepiękne zdjęcia modelek ze zwierzętami. Zdjęcia są naprawdę niesamowite i mają nietuzinkowy, majestatyczny klimat. Interesujące kobiety i prawdziwe zwierzęta – tego nie mogło zabraknąć na blogu myśliwskim. Co ważne, fotografie nie są sprawką Photoshopa. To zdjęcia z tresowaną zwierzyną. Tresowana, nietresowana, modelkom trzeba oddać sporo odwagi. Taplanie się w wodzie ze słoniem, uściski z niedźwiedziem czy przytulaski z reniferem to na pewno nie jest coś co robią codziennie przed kolacją. Respekt.

Mamy liska, mamy jeleniowate, ale brakuje mi naszego dobrego, polskiego kolegi dzika. Jestem gotowy przeprowadzić taką sesję z pięknymi polskimi kobietami i polską zwierzyną. Modelkę jedną już mamy – hostessę z targów EXPOHunting. Brakuje tylko loszki. To by dopiero była dobra promocja łowiectwa w Polsce! No to już mam pomysł na kalendarz Moje Łowy 2015 :)

Zdjęcia zwierzyny z modelkami

kobieta z lisem

zdjecia niedzwiedzia

zdjecia zwierzyny

kobieta z wezem

lis

jeleniowate

zdjecie lisa

zwierzyna

katerina plotnikova

zdjecia ze zwierzetami

sowa

slon

jelen kobieta

szop pracz

lisek

paw

tygrys

kobieta ze zwierzetami

źródło zdjęć: http://www.boredpanda.com/surreal-animal-portraits-katerina-plotnikova/?fb_action_ids=10201671807779606&fb_action_types=og.likes
Opt In Image
Otrzymuj najnowsze wpisy na maila!
Poszerzaj swoją łowiecką wiedzę. Otrzymuj maile z najnowszymi wpisami na blogu myśliwskim.

Autor: 

Najwięcej inspiracji znajduję na polowaniu. Kontakt z naturą i przebywanie w samotności sprzyja powstawaniu nowych pomysłów. Dzielę się nimi na tym blogu myśliwskim. Jestem współzałożycielem dziennika łowieckiego Moje Łowy jak również Elektronicznej Książki Polowań. Moim celem jest tworzenie rozwiązań dla łowiectwa, które nie tylko dadzą nam jeszcze więcej przyjemności z polowań, ale również wprowadzą świeży powiew do naszej pasji.
Poluję w kole łowieckim "Piżmak" w Niwiskach. Pasję łowiecką zaszczepili we mnie przyjaciele.
Do zobaczenia w kniei i Darz Bór!

    Sprawdź moje kanały:
  • facebook
  • googleplus

Zostaw odpowiedź.

Możesz użyć następujących atrybutów HTML: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>