Serwis Moje Łowy darmowy

Co u nas? Po pierwsze, zmiany w naszym łowisku – mamy wilki! Mam nadzieję, że nie przyczyni się to wielce negatywnie do występowania zwierzyny w naszym łowisku… Jak to wygląda u Was?

Po drugie, serwis Moje Łowy jest już całkowicie darmowy. Przeprowadziliśmy ankietę wśród naszych użytkowników i 89% z nich woli korzystać z darmowego serwisu z reklamami. Z racji takiej, że Moje Łowy to serwis dla Was – myśliwych i Wasze zdanie jest tutaj najważniejsze, zrezygnowaliśmy z płatnego abonamentu. Będziemy natomiast sukcesywnie wprowadzać reklamy, bo potrzebny nam jest dochód na rozwój.

Stworzyliśmy dla Was filmiki instruktażowe, o które prosiliście w ankietach. Pierwszy filmik pokazuje jak łatwo tworzyć mapę łowiska w serwisie, a drugi jak dodawać polowania. Mamy nadzieję, że pomogą.

Tworzenie mapy łowiska

Dodawanie polowania

 

To tyle jeśli chodzi o zmiany u nas, ale warto też zwrócić uwagę co się dzieje w sieci. Na pewno ostatnim hitem jest mocna reaktywacja bloga o kobiecej stronie myślistwa – Jagermeisterin. Poczytajcie, bo warto. Ciekawe artykuły, pozytywne inicjatywy! Mamy nadzieję, że będziemy mogli trochę więcej o jednej z nich opowiedzieć już niedługo…

Autor: 

Najwięcej inspiracji znajduję na polowaniu. Kontakt z naturą i przebywanie w samotności sprzyja powstawaniu nowych pomysłów. Dzielę się nimi na tym blogu myśliwskim. Jestem współzałożycielem dziennika łowieckiego Moje Łowy jak również Elektronicznej Książki Polowań. Moim celem jest tworzenie rozwiązań dla łowiectwa, które nie tylko dadzą nam jeszcze więcej przyjemności z polowań, ale również wprowadzą świeży powiew do naszej pasji.
Poluję w kole łowieckim "Piżmak" w Niwiskach. Pasję łowiecką zaszczepili we mnie przyjaciele.
Do zobaczenia w kniei i Darz Bór!

    Sprawdź moje kanały:
  • facebook
  • googleplus

Zostaw odpowiedź.

Możesz użyć następujących atrybutów HTML: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>