lowiectwo w polsce

Łowiectwo w Polsce w 2013 roku

Raport Łowiectwo w Polsce w 2012 roku cieszył się sporym zainteresowaniem wśród myśliwych. W tym roku również przygotowałem zestawienie najważniejszych danych zawartych w raporcie GUS dotyczącym łowiectwa w 2013 roku. Poznaj w prezentacji najważniejsze dane statystyczne dotyczące naszej pasji! Poznaj zmiany struktury zwierzyny łownej, szkody łowieckie, liczbę myśliwych w Polskim Związku Łowieckim oraz niebezpieczeństwo związane z kłusownictwem.

 

Prezentacja: Łowiectwo w Polsce w 2013 roku

Co sądzisz o zmianach następujących w polskim łowiectwie?

Autor: 

Najwięcej inspiracji znajduję na polowaniu. Kontakt z naturą i przebywanie w samotności sprzyja powstawaniu nowych pomysłów. Dzielę się nimi na tym blogu myśliwskim. Jestem współzałożycielem dziennika łowieckiego Moje Łowy jak również Elektronicznej Książki Polowań. Moim celem jest tworzenie rozwiązań dla łowiectwa, które nie tylko dadzą nam jeszcze więcej przyjemności z polowań, ale również wprowadzą świeży powiew do naszej pasji.
Poluję w kole łowieckim "Piżmak" w Niwiskach. Pasję łowiecką zaszczepili we mnie przyjaciele.
Do zobaczenia w kniei i Darz Bór!

  Sprawdź moje kanały:
 • facebook
 • googleplus

3 komentarzy do Łowiectwo w Polsce w 2013 roku

 • Marko  mówi:

  to ze jest wieksza liczba czlonkow w cale nie oznacza ze tyle konkretnie przybylo nowych czlonkow. Wez pod uwage rezygnacje, wykluczenia i przyczyny naturalne takie jak smierc

 • Marko  mówi:

  w pozycji zwierzeta lowne zmiany procentowe dotycza wzrosyu ilosci odstrzalu i pozyskania czy wzrost populacji?

 • Wojciech Smykowski  mówi:

  Marko procenty dotyczą wzrostu populacji. Jeżeli chodzi o liczbę członków to faktycznie, nowo wstępujących może być więcej. Tak czy siak wzrost liczby myśliwych rośnie. To chyba dobrze? :)

Zostaw odpowiedź.

Możesz użyć następujących atrybutów HTML: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>