fundacja ochrony gluszca

Fundacja Ochrony Głuszca

Trafiłem w internecie na Fundację Ochorny Głuszcza, która ma za zadanie:

– chronić zagrożone gatunki ptaków i polską przyrodę;

– realizować programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży;

– aktywnie chronić siedliska i ostoje ptaków.

 

Jak możemy przeczytać na stronie fundacji, „symbolem i znakiem rozpoznawczym misji FOG został głuszec – jeden z najbardziej zagrożonych wyginięciem gatunków ptaków w Polsce. Można powiedzieć, że ten dziś skrajnie nieliczny ptak jest swego rodzaju symbolem wszystkich negatywnych czynników związanych z postępującą degradacją środowiska naturalnego wywoływaną zarówno przez czynniki naturalne, jak i związane z działalnością człowieka.”

 

Fundacja Ochrony Głuszca – 1%

Jest to organizacja użytku publicznego, zatem aby odliczyć 1% podatku w rocznym rozliczeniu PIT za rok 2012, wystarczy wpisać numer KRS 0000303057.

Warto!

Autor: 

Najwięcej inspiracji znajduję na polowaniu. Kontakt z naturą i przebywanie w samotności sprzyja powstawaniu nowych pomysłów. Dzielę się nimi na tym blogu myśliwskim. Jestem współzałożycielem dziennika łowieckiego Moje Łowy jak również Elektronicznej Książki Polowań. Moim celem jest tworzenie rozwiązań dla łowiectwa, które nie tylko dadzą nam jeszcze więcej przyjemności z polowań, ale również wprowadzą świeży powiew do naszej pasji.
Poluję w kole łowieckim "Piżmak" w Niwiskach. Pasję łowiecką zaszczepili we mnie przyjaciele.
Do zobaczenia w kniei i Darz Bór!

    Sprawdź moje kanały:
  • facebook
  • googleplus

Zostaw odpowiedź.

Możesz użyć następujących atrybutów HTML: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>