ambona mysliwska

Ambona myśliwska w 20 kroków

Postaw ambonę myśliwską w prostych 20 krokach

Infografika obrazująca budowę ambony myśliwskiej. Mam nadzieję, że przyda się nie tylko początkującym budowniczym ambon, ale również zawodowcom. Patent na naszą ambonę przewiduje około 8 godzin budowy ambony przez 4 osoby. Wszystkie wybudowane ambony możesz dodawać na swojej mapie łowiska w dzienniku łowieckim Moje Łowy!

 

 

 

ambona

Taka ambona sprawdzi się również na nęcisku. Poznaj 4 sposoby na skuteczne dzicze nęcisko.

Jakie Ty masz patenty na budowę jeszcze przyjaźniejszych myśliwemu ambon? Znasz ułatwienia w budowie i rozwiązania, które sprawdzają się użytkowaniu? Podziel się z nami w komentarzu!

 

 

Autor: 

Najwięcej inspiracji znajduję na polowaniu. Kontakt z naturą i przebywanie w samotności sprzyja powstawaniu nowych pomysłów. Dzielę się nimi na tym blogu myśliwskim. Jestem współzałożycielem dziennika łowieckiego Moje Łowy jak również Elektronicznej Książki Polowań. Moim celem jest tworzenie rozwiązań dla łowiectwa, które nie tylko dadzą nam jeszcze więcej przyjemności z polowań, ale również wprowadzą świeży powiew do naszej pasji.
Poluję w kole łowieckim "Piżmak" w Niwiskach. Pasję łowiecką zaszczepili we mnie przyjaciele.
Do zobaczenia w kniei i Darz Bór!

  Sprawdź moje kanały:
 • facebook
 • googleplus

3 komentarzy do Ambona myśliwska w 20 kroków

 • Marko  mówi:

  Dach mozna zrobic wygodniej i bezpieczniej :) Potrzeba dwoch chlopow. Odmierzyc odleglosc od przednich slupow do tylnich. Zbic dach na dwoch zerdkach na ziemi, obic papa i wniesc na gore i polozyc „na zakladke”. Zerdki przybic do slupow. Robota na 15 minut siedzacej roboty na ziemi przy piwku :)

 • Wojciech Smykowski  mówi:

  Też dobre rozwiązanie! Skakanie po dachu jest zawsze dla nas najgorszym elementem… Jak najlepiej wciągnąć dach na górę? Linkami? Chyba ciężko wnieść go po drabinie?

 • lech36  mówi:

  Ja to robie przy pomocy linki,wygodne i latwe w wykonaniu.Chodzenie po dachu to makabra i czesto ,bach,bach o glebe i po polowanku na troche czasu.Biore gruba linke dlug. np.6m i jeden koniec do dachu i drugi do reki i na podloge ambony wchodze.Teraz wciagamy dach do siebie i umieszczamy na slupach,przybijamy i akonczyli.DB

Zostaw odpowiedź.

Możesz użyć następujących atrybutów HTML: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>